+90 506 123 12 12 info@kinostanbulfilm.com

Hakkımızda

Kinostanbulfilm

BİZ KİMİZ

Biz, dijital sinema (DCP) özelliklerini çok iyi benimseyen, genç ve bağımsız sinemacılara destek veren sinemaya âşık bir grubuz… Çok yüksek bütçelerden kaçınan, Avrupa sineması kriterlerine uyum gösteren, çekim öncesi işin, akılda bittiğini savunan ve bu alanda hizmet veren bir kuruluşuz. Mesajımızı, doğru yerde, doğru zamanda, doğru kitleye ulaştırıp müşterilerimize “bir iş ortağı” gibi hizmet veririz.

Tanıtım Filmi, Belgesel Yapımı, Eğitim Filmleri, Klip Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Profesyonel Kamera Çekimleri, TV Reklam, İnteraktif medya hizmetler için moda, reklam ve tanıtım fotoğrafçılığı, e-ticaret fotoğraf ve video çekimleri konularında anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Kurumlara ve markalara sinema, video ya da fotoğraf çekimleri için her türlü prodüksiyon hizmeti sunuyoruz.

Ayrıca, şirket içi motivasyon filmleriniz için senaryo, iç-dış yada stüdyoda çekim, ses ve ışık sistemleri ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Kamera, ses, ışık gibi teknik ekipman ile birlikte kameraman, sesçi, ışık şefi, görüntü yönetmeni ve yönetmen gibi profesyonel teknik ekibimiz ile fotoğraf ve video prodüksiyonu ihtiyaçlarınıza kendi bünyemizde cevap vermekteyiz. Videolar için ses, görüntü ve efekt gibi Post Prodüksiyon çözümleri sunuyoruz.

Milyonlarca lira harcayarak yapılan etkinliklerin profesyonel etkinlik fotoğrafçılığı ya da video filmleri ile ölümsüzleştirilmesi markaların tanıtımlarında önemli rol oynar. Profesyonellerin elinden çıkan iyi bir fotoğraf ya da video film, markanızın basın konumlandırmasında, sunumlarda, reklam veya benzer tanıtım materyallerinde en etkili karelerin kullanılabilmesini sağlar.

Profesyonel Ekip

Üst Düzey Stüdio

Son Teknoloji Ekipmanlar

HER ŞEYİN ÖZNESİ İNSANDIR. KİNOSTANBUL YAPTIĞI SİNEMA PROJELERİNDE DE BU İLKEYİ BENİMSEMİŞTİR. OLAYLARIN GELİŞİMİNİN İRDELENDİĞİ ESERLER OLARAK PEDİKÜLE DÜŞMESİ, KİNOSTANBUL’UN ESAS HEDEFİDİR.

Göksel GÜLENSOYKINOSTANBULFILM

Kinostanbulfilm

Sinemanın İlacı

www.kinostanbulfilm.com