+90 532 261 53 55 info@kinostanbulfilm.com

Hakkımızda

Kinostanbulfilm

13.03.2013 tarihinde Türkiye ve yurt dışında ses getirecek önemli eserlere imza atmak üzere kurulmuş bir yapım şirketidir.

Göksel Gülensoy ve Kutsi Akıllı tarafından hayata getirilen şirket ikilinin yaklaşık 15 yıldır fasılalı olarak sürdürdükleri “Beneath the Hagia Sophia / Ayasofya’nın Derinliklerinde” ve yaklaşık 3 yıldır sürdürdükleri  “Sadan Hanım Belgeseli” başta olmak üzere, bir çok proje ile ilgili yapım ve geliştirme çalışması içerisindedir.

Post production aşamasında olan, Dan Brown’un İnferno /Cehennem isimli best seller kitabında yönetmeni Göksel Gülensoy’un da anılması ile yaklaşık yarım sayfa yer alan Beneath the Hagia Sophia belgeselinin Ekim- Kasım aylarında vizyona çıkması beklenmektedir. Ayasofya’nın dehliz ve kuyularına ait çekimlerin yer aldığı, buraların dünyada ilk kez kaydedilerek belgelendiği, ölçülüp haritalandığı, buluntuların saptandığı ve keşiflerin gerçekleştirildiği belgeselin, dünya çapında büyük yankı uyandıracağı öngörülmektedir.

Yapımı ile ilgilenilen diğer önemli belgesel ise Alzheimer hakkında farkındalığın yaratılmaya çalışıldığı, erken teşhis ve tedavinin öneminin anlatıldığı, hastalığın seyrinin gözler önüne serildiği “Sadan Hanım Belgeseli”dir. Belgeselin çekimlerinin bir kısmı ve bazı malzemeler hazır olmakla birlikte, sponsor ve yardımcı kuruluşlarla birlikte takvimleme çalışması gerçekleştirilmektedir.

Beneath the Hagia Sophia

Ayasofya’nın dehliz ve kuyularına ait çekimlerin yer aldığı, buraların dünyada ilk kez kaydedilerek belgelendiği, ölçülüp haritalandığı, buluntuların saptandığı ve keşiflerin gerçekleştirildiği belgesel…

Sadan Hanım

Yapımı ile ilgilenilen diğer önemli belgesel ise Alzheimer hakkında farkındalığın yaratılmaya çalışıldığı, erken teşhis ve tedavinin öneminin anlatıldığı, hastalığın seyrinin gözler önüne serildiği “Sadan Hanım Belgeseli”dir.

Prodüksiyon Hizmetleri

Kinostanbulfilm olarak birçok Film, Belgesel, Dizi ve Klip çekimi gerçekleştirerek taleplerinize karşılık verdik

Her şeyin öznesi insandır. Kinostanbul yaptığı sinema projelerinde de bu ilkeyi benimsemiştir. Olayların gelişiminin irdelendiği eserler olarak pediküle düşmesi, Kinostanbul’un esas hedefidir.

Göksel GÜLENSOYKINOSTANBULFILM

Biz, dijital sinema (DCP) özelliklerini çok iyi benimseyen, genç ve bağımsız sinemacılara destek veren sinemaya âşık bir grubuz…

Kurumlara ve markalara sinema, video ya da fotoğraf çekimleri için her türlü prodüksiyon hizmeti sunuyoruz.

Tanıtım Filmi, Belgesel Yapımı, Eğitim Filmleri, Klip Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Profesyonel Kamera Çekimleri, TV Reklam, İnteraktif medya hizmetler için moda, reklam ve tanıtım fotoğrafçılığı, e-ticaret fotoğraf ve video çekimleri konularında anahtar teslim çözümler sunuyoruz.