Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'fop_enqueue_conditional_scripts' not found or invalid function name in /home/kin1e9anbulfcom/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
+90 506 123 12 12 info@kinostanbulfilm.com

Mutlu Son

Film, hayatın akışı içinde yaşanan olayların diğer yüzünün gösterilmesi üzerine tasarlanmıştır. “Mutluluklar, başkalarının mutsuzlukları üzerine inşa edilir”

 Bir sporcu şampiyon olur, yüzlerce sporcu kaybetmenin mutsuzluğunu yaşar, bir çift evlenir, çiftlerden biriyle evlilik hayali kuran diğerleri mutsuz olur, piyango çıkar, ardında binlerce boş bilet bırakır.

Mutlu son, diğer taraftan bakmayı amaçlamış bir filmdir.

YönetmenGöksel Gülensoy
SenaristKutsi Akıllı
Görüntü YönetmeniBurçin Canateş
YapımKinostanbulfilm

Mutlu Son

Bir yanda nişanlı bir çift vardır. Diğer yanda ise, günlük rızkını çıkartmaya çalışan ve o ana kadar başarısız olmuş iki çingene falcı. Falcılar çifte rast gelirler.

İyi bir bahşiş koparabilmek için birbirlerine üstün gelmeye çalışırlar. Fal bakarken gençlerin geçmişlerindeki birbirlerine söylemedikleri noktaları kurcalarlar. Bir süre sonra onlar da ilişkide taraf haline gelirler. Tansiyon gittikçe yükselir ve ipler kopar. Kız ve çocuk ayrılmaya karar verir ve yüzükleri atarak giderler.

 

Kız ve çocuk için acı olsa da, gün,

çingeneler için “mutlu son”la bitmiştir.