+90 506 123 12 12 info@kinostanbulfilm.com

Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Kurgu, Işık, Film Sergisi, Set Fotoğrafları, Kamera, İHA, Prodüksiyon

Biz, dijital sinema (DCP) özelliklerini çok iyi benimseyen, genç ve bağımsız sinemacılara destek veren sinemaya âşık bir grubuz… Çok yüksek bütçelerden kaçınan, Avrupa sineması kriterlerine uyum gösteren, çekim öncesi işin, akılda bittiğini savunan ve bu alanda hizmet veren bir kuruluşuz. Mesajımızı, doğru yerde, doğru zamanda, doğru kitleye ulaştırıp müşterilerimize “bir iş ortağı” gibi hizmet veririz.

İlk Adım

Kurgu

Seyirciden önce son buluşma noktası olan kurgu setlerimizde EDIUS 7 VE PRO FİNALCUT yazılımlarımızla edit yapılmaktadır.

İkinci Adım

Işık

Yapılacak çekim için ışık kurulumu sağlanır. Işık çekim kalitesi için en önemli öğelerden biridir. Kaliteli, yerinde ve doğru ışık bizim işimizin en önemli parçalarından biridir.

Üçüncü Adım

Film Sergisi

Senaryo aşamasındaki filmlerinizin, gösterim öncesi oluşturulabilecek sergilerini izleyici ile buluşturabilmek için özgün tasarımlar yapıyoruz.

Dördüncü Adım

Set Fotoğrafları

Yapılacak filmlerle ilgili kamera arkası set fotoğraflarını içeren özel bir portföy hazırlıyoruz.

Beşinci Adım

Kamera

Görüntü yönetmenlerimizin elindeki kameralar bizim dünya gözümüz.

Altıncı Adım

İHA

Kadrosundaki konusunun uzmanı ekibi ile havadan görüntüleme hizmeti sunulmaktadır. Havadan çekimler konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmekteyiz. Hava çekimleri, projelere bağlı olarak gerçek helikopter ya da radyo kontrollü profesyonel model helikopterler  ile gerçekleştirilmektedir.

Bize Yazın

+90 523 123 12 12
info@kinostanbulfilm.com

    HER ŞEYİN ÖZNESİ İNSANDIR. KİNOSTANBUL YAPTIĞI SİNEMA PROJELERİNDE DE BU İLKEYİ BENİMSEMİŞTİR. OLAYLARIN GELİŞİMİNİN İRDELENDİĞİ ESERLER OLARAK PEDİKÜLE DÜŞMESİ, KİNOSTANBUL’UN ESAS HEDEFİDİR.

    Göksel GülensoyKinostanbulfilm